دستگاه تصفیه هوا با یون منفی شمیم مدل UN820

مشخصات:

  • ابعاد دستگاه (به ترتیب :طول، عرض و ارتفاع): 37 در 14 در 13 سانتی متر
  • وزن دستگاه: 2.3 کیلوگرم
  • پاور: 20 وات
  • مناسب برای 75 متر مربع
  • دارای تاییدیه و مجوزهای لازم
ایمنی در برابر کرونا

قیمت:

4,980,000 تومان

4,400,000 تومان

تخفیف ویژه فقط تا پایان آبان

توضیحات:

در تشریح عملکرد دستگاه با مکانیزم یون ژنراتور اینکه این دستگاه با ایجاد فشار منفی و انتشار الکترون های منفی در هوا ، در اماکن سربسته باعث تجزیه و از بین رفتن ویروس باکتری قارچ و سایر آلاینده ها می‌شود. ما توانسته ایم دقیقاً به مانند عملکرد آنتی اکسیدانت ها در داخل بدن که الکترونی را کم دارند و با پیوستن به بار مثبت ویروس و باکتری در داخل بدن باعث تجزیه آنها در بدنمان می شوند،  اماکنی که مجهز به سیستم یونیزاسیونِ شمیم هستند را با انتشار یون منفی و ایجاد فشار منفی در هوای آن محیط که باعث چسبیدن ذراتِ منفی به بار مثبت ویروس ها باکتری ها و آلاینده ها میشوند ایزوله کرده و قبل از ورودشان از طریق مجاری تنفسی به بدن نابود کنیم.

تاثیر یون منفی بر انسان

در هنگام بالا رفتن از کوه، قدم زدن در ساحل و یا در هنگام بارندگی تغییری مثبت در روحیه هر انسانی روی می‌دهد. این احساس به دلیل یون‌های منفی است که طبیعت تولید می‌کند. یون‌های منفی برخلاف اسمشان، کاملا برای انسان مفید بوده و حتی باخشی از فرآیند رشد طبیعی بسیاری از گیاهان، یون منفی می‌باشد.

مکانیزم دستگاه یونیزاسیون شمیم به چه صورت است؟

مکانیزم دستگاه الهام گرفته شده از رعد و برق (صاعقه) است که می‌تواند حجم زیادی از یون منفی و اکسیژن فعال را در لحظه منتشر کند.

وظیفه یون منفی تولید شده این است که ویروس، باکتری، قارچ و میکروب‌ها را به سمت خود جذب کند و مانع گردش ذرات آلوده در هوا شود. این عمل باعث می‌شود هوایی که تنفش می‌کنیم، هوایی پاک و عاری از هرگونه ویروس و باکتری باشد (حتی ویروس کرونا!)

نکته جالب اینکه یون منفی تولید شده از دستگاه، به صورت سیال بوده و تاثیر بسزایی در ضد عفونی و استریل کردن سطوح و نقاط غیرقابل دسترسی دارد. عدم نیاز به فیلتر و محلول‌های ضدعفونی، از دیگر مزایای دستگاه می‌باشد.

استفاده از دستگاه تصفیه هوا با یون منفی شمیم مدل UN820

مدل UN820 دستگاه شمیم مخصوص استفاده تا ۱۵۰ متر مکعب می‌باشد و برای محیط‌های بزرگتر باید دستگاه UN1000 یا UN1050 تهیه گردد.