دستگاه تصفیه هوا با یون منفی شمیم مدل (صنعتی) UN1050

مشخصات:

  • ابعاد دستگاه (به ترتیب :طول، عرض و ارتفاع) : 55 در 55 در 15 سانتی متر
  • وزن دستگاه: 9.3 کیلوگرم
  • پاور: 30 وات
  • مناسب برای 250 متر مربع
  • دارای تاییدیه و مجوزهای مورد نیاز
ایمنی در برابر کرونا

قیمت:

13,200,000 تومان

12,400,000 تومان

تخفیف ویژه فقط تا پایان آبان

توضیحات:

در تشریح عملکرد دستگاه با مکانیزم یون ژنراتور اینکه این دستگاه با ایجاد فشار منفی و انتشار الکترون های منفی در هوا ، در اماکن سربسته باعث تجزیه و از بین رفتن ویروس باکتری قارچ و سایر آلاینده ها می‌شود. ما توانسته ایم دقیقاً به مانند عملکرد آنتی اکسیدانت ها در داخل بدن که الکترونی را کم دارند و با پیوستن به بار مثبت ویروس و باکتری در داخل بدن باعث تجزیه آنها در بدنمان می شوند،  اماکنی که مجهز به سیستم یونیزاسیونِ شمیم هستند را با انتشار یون منفی و ایجاد فشار منفی در هوای آن محیط که باعث چسبیدن ذراتِ منفی به بار مثبت ویروس ها باکتری ها و آلاینده ها میشوند ایزوله کرده و قبل از ورودشان از طریق مجاری تنفسی به بدن نابود کنیم.

تاثیر یون منفی بر انسان

در هنگام بالا رفتن از کوه، قدم زدن در ساحل و یا در هنگام بارندگی تغییری مثبت در روحیه هر انسانی روی می‌دهد. این احساس به دلیل یون‌های منفی است که طبیعت تولید می‌کند. یون‌های منفی برخلاف اسمشان، کاملا برای انسان مفید بوده و حتی باخشی از فرآیند رشد طبیعی بسیاری از گیاهان، یون منفی می‌باشد.

مکانیزم دستگاه یونیزاسیون شمیم به چه صورت است؟

مکانیزم دستگاه الهام گرفته شده از رعد و برق (صاعقه) است که می‌تواند حجم زیادی از یون منفی و اکسیژن فعال را در لحظه منتشر کند.

وظیفه یون منفی تولید شده این است که ویروس، باکتری، قارچ و میکروب‌ها را به سمت خود جذب کند و مانع گردش ذرات آلوده در هوا شود. این عمل باعث می‌شود هوایی که تنفش می‌کنیم، هوایی پاک و عاری از هرگونه ویروس و باکتری باشد (حتی ویروس کرونا!)

نکته جالب اینکه یون منفی تولید شده از دستگاه، به صورت سیال بوده و تاثیر بسزایی در ضد عفونی و استریل کردن سطوح و نقاط غیرقابل دسترسی دارد. عدم نیاز به فیلتر و محلول‌های ضدعفونی، از دیگر مزایای دستگاه می‌باشد.

مقایسه عملکرد تصفیه هوا شمیم

صحبت‌های دکتر تولایی درباره دستگاه شمیم

همونطور که میدانید ما حذفِ ویروس و باکتری رو با چشم غیر مسلح نمیتونیم ببینیم اما در ویدیویی که ملاحظه میفرمایید آلودگیِ هوا که با سوزاندنِ کاغذ در داخلِ باکس ایجاد کرده ایم پس از روشن شدنِ دستگاه در کمتر از دو دقیقه دود غلیظ محو شده و جالتر اینکه هیچ اثری حتی از بویِ بد ناشی از اتش گرفتن کاغذ نیز به مشام مون نمیرسه

استفاده از دستگاه تصفیه هوا با یون منفی شمیم مدل UN1050

مدل UN1050 دستگاه شمیم مخصوص استفاده تا 750 متر مکعب می‌باشد و برای محیط‌های کوچکتر مدل UN820 و یا UN1000 تهیه گردد.